PUSZKA PODTYNKOWA PODWÓJNA SE-2X60-G SIMET
A szimbólum: SE-2X60-G
A rendelkezésre álló: 7 PC-k.
Ár: 40.75
Ár: 40.75
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: SE-2X60-G
A rendelkezésre álló: 7 PC-k.
Ár: 40.75
Ár: 40.75
Puszka instalacyjna podtynkowa
Puszka jest wykonana z tworzywa bezhalogenowego, samogasnącego
Puszka SE-2X60-G przystosowana jest do osadzania specjalistycznych urządzeń elektrycznych i elektronicznych
Specjalnie poszerzone wnętrze daje możliwość umieszczenia dodatkowych elementów, a obok zabudowanego kołnierza puszki elementu sterującego
Puszka posiada konstrukcję szeregową dającą możliwość łączenia w wielokrotne bloki puszek
Konstrukcja składa się z dwóch oddzielnych elementów łączących się ze sobą poprzez zatrzaski, co umożliwia osadzanie większych elementów przestrzennych
Możliwy montaż pionowy lub poziomy
| Ilość segmentów: | 2 |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | bezhalogenowy i niepalny |
| Kolor: | Niebieski |
| Waga: | 0.065 kg |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm |
| Wymiary: | 153 x 82 x 82 mm |
| Producent / Marka: | SIMET |
| Gwarancja: | 2 lata |
PRZEDSIĘBIORSTWO SIMET S.A.
al. Jana Pawła ii 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
info@simet.pl
PRZEDSIĘBIORSTWO SIMET S.A.
al. Jana Pawła ii 33
58-506 Jelenia Góra
Poland
info@simet.pl