PUSZKA PODTYNKOWA SZEŚCIOKROTNA P-6X60-D
Symbol : P-6X60-D
Dostupnosť: 9 Ks.
Cena : 76.53
Cena : 76.53
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : P-6X60-D
Dostupnosť: 9 Ks.
Cena : 76.53
Cena : 76.53
Puszka instalacyjna podtynkowa
Puszka jest wykonana z tworzywa bezhalogenowego, samogasnącego, przeznaczona do montażu w ścianach pustych (karton-gips, regips)
Możliwy montaż pionowy lub poziomy
| Ilość segmentów: | 6 |
| Klasa szczelności: | IP30 |
| Wybrane cechy: |
|
| Materiał wykonania: | bezhalogenowy i niepalny |
| Kolor: | Niebieski |
| Waga: | 0.225 kg |
| Rozstaw otworów montażowych: | 60 mm |
| Wymiary: | 229 x 171 x 68 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |