REGULOWANA SZUFLADA DO KLAWIATURY I MYSZKI RSR19-1U-350G-KM STALFLEX
Symbol: RSR19-1U-350G-KM
Dostępność: 4 szt.
Cena: 172.84
Cena: 172.84
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RSR19-1U-350G-KM
Dostępność: 4 szt.
Cena: 172.84
Cena: 172.84
Wysuwana szuflada RSR19-1U-350G-KM pozwala wygodnie przechowywać klawiaturę oraz mysz komputerową w szafie RACK 19"
Regulowany rozstaw szyn montażowych pozwala na montaż produktu w szafach o głębokości 350 ... 555 mm
Wysuwana półka zapewnia dodatkową przestrzeń dla wygodniejszego operowania myszą
| Szerokość: | 19 " |
| Wysokość: | 1 U |
| Mocowanie: | czteropunktowe |
| Nośność: | 30 kg |
| Zastosowanie: | Rack 19" - głębokość ≥ 390 mm |
| Wybrane funkcje: |
|
| Kolor: | Jasny szary (RAL 7035) |
| Wymiary: | 483 x 355 x 42 mm |
| Waga: | 2.73 kg |
| Producent / Marka: | STALFLEX |
| Gwarancja: | 2 lata |
STALFLEX SP. Z O.O.
ul. Piaskowa 134/a
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Poland
info@stalflex.pl
STALFLEX SP. Z O.O.
ul. Piaskowa 134/a
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Poland
info@stalflex.pl