REJESTRATOR AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP IDS-7216HUHI-M2/X/4A+16/4ALM 16 KANAŁÓW AcuSense Hikvision
A szimbólum: IDS-7216HUHI-M2/X/4A+16/4ALM
A rendelkezésre álló: 7 PC-k.
Ár: 2450.23
Ár: 2450.23
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: IDS-7216HUHI-M2/X/4A+16/4ALM
A rendelkezésre álló: 7 PC-k.
Ár: 2450.23
Ár: 2450.23
Rejestrator cyfrowy IDS-7216HUHI-M2/X/4A+16/4ALM z interfejsem AHD (Analog High Definition), HD-CVI (High Definition Composite Video Interface), HD-TVI (High Definition Transport Video Interface), IP - Hikvision oraz PAL, to profesjonalne urządzenie stosowane w instalacjach monitoringu
Rejestrator wspiera technologię AcuSense, pozwalając na filtrowanie fałszywych alarmów w oparciu o rozpoznawanie sylwetek ludzi oraz pojazdów
Menu zostało zaprojektowane w sposób ułatwiający każdemu, nawet początkującemu użytkownikowi nawigację i wprowadzanie zmian w ustawieniach rejestratora
| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP |
| Wejścia wideo: | 16 szt. BNC |
| Wyjścia wideo: | 1 szt. HDMI 4K 1 szt. VGA 1 szt. CVBS - Gniazdo BNC |
| Wejścia audio: | 4 szt. CINCH 16 szt. Coaxial audio - Audio z kamer |
| Wyjścia audio: | 1 szt. CINCH |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265 Pro+ / H.265 Pro / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozdzielczości zapisanego obrazu: |
|
| Regulacja prędkości zapisu: | 8 Mpx IP @ 1 ... 25 kl/s 8 Mpx @ 1 ... 8 kl/s 5 Mpx @ 1 ... 12 kl/s 3.7 Mpx @ 1 ... 15 kl/s 3 Mpx @ 1 ... 18 kl/s 1080p @ 1 ... 25 kl/s 720p @ 1 ... 25 kl/s 960H @ 1 ... 25 kl/s D1 @ 1 ... 25 kl/s do przydziału na każdy kanał |
| Tryby pracy: | 16 x HD-TVI / AHD / HD-CVI / PAL / IP + 16 x IP |
| Tryby nagrywania: | Ręczny, alarmowy, detekcja ruchu, harmonogram |
| Obsługiwane dyski twarde: | 2 x 12 TB SATA |
| Archiwizacja na zewnętrznych nośnikach: | Archiwizacja na napęd USB (pendrive, dysk zewnętrzny) |
| Wyszukiwanie i odtwarzanie nagrań: | Wyszukiwanie nagrań na linii czasu lub na liście plików. Odtwarzanie: do przodu, przyspieszanie, zwalnianie nagrania. Odtwarzanie jednocześnie maks. 16 kamer |
| Interfejs sieciowy: | 1 x RJ-45 - 10/100/1000 Base-T |
| Funkcje sieciowe: | Program klienta i przeglądarka IE: podgląd live, odtwarzanie i archiwizowanie nagrań, częściowa konfiguracja parametrów rejestratora |
| Protokoły sieciowe: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Domyślny adres IP: | DHCP lub 192.168.1.64 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - |
| Dostęp z telefonu komórkowego: |
|
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 554 RTSP, 8000 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| USB: |
|
| Porty szeregowe: | RS-485 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 16 / 4 |
| Sterownie głowicami obrotowymi PTZ: | RS-485 PELCO-D/P Sterowanie zgodne z coax HD-TVI Hikvision |
| Detekcja ruchu: | 2.0 |
| Wybrane funkcje: |
|
| Obsługa myszą: | ![]() |
| Pilot IR w zestawie: | ![]() |
| Zasilanie: | 12 V DC / 5 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | ≤ 60 W |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 2.02 kg |
| Wymiary: | 385 x 315 x 52 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, grecki, hiszpański, niderlandzki, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, węgierski, włoski |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300229196 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Instrukcja szybkiego uruchamiania EN
Instrukcja dodawania urządzeń do aplikacji mobilnej (Android) PL
Instrukcja dodawania urządzeń do aplikacji mobilnej (iOS) PL
HANGZHOU HIKVISION TECHNOLOGY CO., LTD
NO. 700, DONGLIU ROAD
310052 HANGZHOU
China
info.pl@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com

