REJESTRATOR IP DS-7616NXI-K2/16P(D) 16 KANAŁÓW, 16 PoE AcuSense Hikvision
Symbol : DS-7616NXI-K2/16P(D)
Dostupnost: 2 opak
Cena : 1725.70
Cena : 1725.70
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : DS-7616NXI-K2/16P(D)
Dostupnost: 2 opak
Cena : 1725.70
Cena : 1725.70
Rejestrator sieciowy wyposażony w zaawansowane funkcje inteligentnej analizy obrazu
Rejestrator wspiera technologię AcuSense, pozwalając na filtrowanie fałszywych alarmów w oparciu o rozpoznawanie sylwetek ludzi oraz pojazdów
| Obsługiwane standardy: | IP |
| Ilość obsługiwanych kanałów: | 16 |
| Obsługiwane rozdzielczości: | 12 Mpx |
| AI realizowane przez rejestrator: |
|
| AI realizowane przez kamery: |
|
| Dostęp z telefonu komórkowego: |
|
| Obsługiwane dyski twarde: | 2 x 16 TB SATA |
| Wyjścia wideo: | 1 szt. HDMI 4K 1 szt. VGA |
| Przepływność (bitrate): | 160 Mb/s (przychodząca) |
| Wejścia audio: | 1 szt. CINCH |
| Wyjścia audio: | 1 szt. CINCH |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Archiwizacja na zewnętrznych nośnikach: | Archiwizacja na napęd USB (pendrive, dysk zewnętrzny) |
| Interfejs sieciowy: | 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| ONVIF: | ![]() |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 8000 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 8000 |
| USB: | 2 szt. USB 2.0 |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 4 / 1 |
| Switch POE: | Wbudowany 16-portowy switch PoE, 30 W / Kanał, PoE (802.3af/at) |
| Maksymalne łączne obciążenie switcha: | 200 W |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Pobór mocy: | max. 15 W (bez HDD & PoE) |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 2.5 kg |
| Wymiary: | 385 x 322 x 52 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, włoski |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 303621208 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Instrukcja szybkiego uruchamiania
Instrukcja dodawania urządzeń do aplikacji mobilnej (Android) PL
Instrukcja dodawania urządzeń do aplikacji mobilnej (iOS) PL
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com
