ROUTER AX15M Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mb/s + 1201 Mb/s DAHUA
A szimbólum: AX15M
A rendelkezésre álló: 16 PC-k.
Ár: 91.33
Ár: 91.33
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: AX15M
A rendelkezésre álló: 16 PC-k.
Ár: 91.33
Ár: 91.33
Router AX15M rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe, w paśmie 5 GHz o prędkości 1201 Mb/s oraz w paśmie 2.4 GHz o prędkości 300 Mb/s
Dzięki temu można korzystać z codziennych, mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna i przeglądanie stron internetowych, poprzez połączenie w paśmie 2.4 GHz przy jednoczesnym wykorzystaniu pasma 5 GHz do bardziej wymagających, wrażliwych na opóźnienia zastosowań takich jak transmisje strumieniowe wideo w jakości HD lub gry online
Główny obszar zastosowań tego urządzenia to małe i średnie biura oraz domki jednorodzinne i mieszkania
4 zewnętrzne anteny dookólne zapewniają duży zasięg i wydajność
Obsługa standardu 802.11ax - nowej generacji połączeń bezprzewodowych
Wysoka wydajność sieci Wi-Fi 6 zapewnia więcej połączonych urządzeń oraz wyższą prędkość
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ anteny: | 4 x Antena dookólna 5 dBi - Zintegrowana, 2x2 MU-MIMO |
| Standardy: | 802.11n/g/b @ 2.4 GHz , IEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | 300 Mb/s + 1201 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps - WAN 2 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| Kontrolki LED: | WPS, 5 GHz, 2.4 GHz, LAN, INTERNET, Power |
| Czułość odbiornika: |
|
| DDNS: | ![]() |
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Aktualizacja firmware: | ![]() |
| Zabezpieczenia: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-AES, WPA/WPA2-PSK, WPA2/WPA3-AES |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www ; aplikacja WiLynk |
| Tryby pracy: | Router |
| Moc nadajnika: | ≤ 20 dBm ± 2 dBm |
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.26 kg |
| Wymiary: | 215 x 119 x 173 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta EN
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
