ROUTER HR12F 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mb/s + 867 Mb/s IMOU
A szimbólum: HR12F
A rendelkezésre álló: 1 PC-k.
Ár: 126.02
Ár: 126.02
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: HR12F
A rendelkezésre álló: 1 PC-k.
Ár: 126.02
Ár: 126.02
Router HR12F rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe, w paśmie 5 GHz o prędkości 867 Mb/s oraz w paśmie 2.4 GHz o prędkości 300 Mb/s
Dzięki temu można korzystać z codziennych, mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna i przeglądanie stron internetowych, poprzez połączenie w paśmie 2.4 GHz przy jednoczesnym wykorzystaniu pasma 5 GHz do bardziej wymagających, wrażliwych na opóźnienia zastosowań takich jak transmisje strumieniowe wideo w jakości HD lub gry online
Główny obszar zastosowań tego urządzenia to małe i średnie biura oraz domki jednorodzinne i mieszkania
4 zewnętrzne anteny dookólne zapewniają duży zasięg i wydajność
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ anteny: | 4 x Antena dookólna 5 dBi - Zintegrowana, 2x2 MU-MIMO |
| Standardy: | IEEE 802.11 b/g/n/ac @ 2.4 GHz , IEEE 802.11 a/b/g/n/ac @ 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | 300 Mb/s + 867 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - WAN 3 x 10/100 Mbps - LAN |
| Kontrolki LED: | Power |
| DDNS: | ![]() |
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Aktualizacja firmware: | ![]() |
| Zabezpieczenia: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | |
| Tryby pracy: | Router, Access Point, Range Extender |
| Zasilanie: | 12 V DC / 0.6 A (zasilacz w komplecie) |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 0 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.237 kg |
| Wymiary: | 235 x 145 x 174 mm |
| Producent / Marka: | IMOU |
| Gwarancja: | 2 lata |
Imou Network Technology Netherlands B.V.
Lange Kleiweg 6
2288 GK Rijswijk
Netherlands
imoupartner.poland@imou.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
