ROUTER, MODEM 4G LTE CAT. 6 RUTX09 Dual SIM Teltonika
Symbol : RUTX09
Dostupnost: 2 opak
Cena : 1680.91
Cena : 1680.91
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : RUTX09
Dostupnost: 2 opak
Cena : 1680.91
Cena : 1680.91
Przewodowy router RUTX09 umożliwia połączenie lokalnej sieci LAN z Internetem za pośrednictwem wbudowanego modemu 4G
Urządzenie wyposażone jest w 4 porty Ethernet (3 x LAN + WAN), 1 konfigurowalne cyfrowe wejście/wyjście, port USB, 2 sloty na karty SIM oraz złącza SMA do anten LTE oraz GNSS (Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej)
Urządzenie jest zgodne z technologią IoT (Internet rzeczy)
Rutererem zarządza system operacyjny RutOS i obsługuje protokoły przemysłowe, takie jak Modbus, DLMS, DNP3, OPC UA, a także jest kompatybilny z systemem zarządzania RMS umożliwiając wydajne zdalne i lokalne zarządzanie urządzeniem
Do zarządzania dedykowana jest aplikacja Teltonika RMS
Router Teltonika RUTX09 posiada 4-pinowe przemysłowe gniazdo zasilania oraz obsługuje szeroki zakres napięć zasilania
| Zakres częstotliwości: |
|
| Typ anteny: |
|
| Standardy: |
|
| Prędkość transmisji: | LTE : 300 / 42 Mb/s (4G / 3G) |
| Porty LAN: | 3 x 10/100/1000 Mbps |
| Interfejs WAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Moc nadajnika: | ≤ 23 dBm @ 4G+ LTE ≤ 24 dBm @ 3G WCDMA |
| Kontrolki LED: |
|
| Typ sieci: |
|
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Gniazdo karty SIM: | 2 x Mini SIM - 2FF |
| DDNS: | Współpraca >25 |
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Port USB: | USB 2.0 |
| Zabezpieczenia: |
|
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www, aplikacja Teltonika RMS, SMS |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.1 |
| System operacyjny: | RutOS (Linux OS based) |
| Aktualizacja firmware: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 9 W |
| Temperatura pracy: | -40 °C ... 75 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.46 kg |
| Wymiary: | 115 x 103 x 44 mm |
| Producent / Marka: | Teltonika |
| Gwarancja: | 2 lata |
Teltonika Networks
K. Baršausko st. 66
LT-51436 Kaunas
Lithuania
info@teltonika.pl
Teltonika Networks UAB
K. Barsausko str. 66
0 Kaunas
Lithuania
info@teltonika.lt

