ROUTER TL-MERC-AC12 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mb/s + 867 Mb/s TP-LINK / MERCUSYS
A szimbólum: TL-MERC-AC12
A rendelkezésre álló: 3 PC-k.
Ár: 106.35
Ár: 106.35
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: TL-MERC-AC12
A rendelkezésre álló: 3 PC-k.
Ár: 106.35
Ár: 106.35
Router TL-MERC-AC12 rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe, w paśmie 5 GHz o prędkości 867 Mb/s oraz w paśmie 2.4 GHz o prędkości 300 Mb/s
Dzięki temu można korzystać z codziennych, mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna i przeglądanie stron internetowych, poprzez połączenie w paśmie 2.4 GHz przy jednoczesnym wykorzystaniu pasma 5 GHz do bardziej wymagających, wrażliwych na opóźnienia zastosowań takich jak transmisje strumieniowe wideo w jakości HD lub gry online
Główny obszar zastosowań tego urządzenia to małe i średnie biura oraz domki jednorodzinne i mieszkania
4 zewnętrzne anteny dookólne zapewniają duży zasięg i wydajność
Obsługa standardu 802.11ac - nowej generacji połączeń bezprzewodowych
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz ( 2.412 ... 2.472 GHz ), 5 GHz ( 5.150 ... 5.250 GHz ) |
| Typ anteny: | 4 x Antena dookólna 5 dBi |
| Standardy: | IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | 300 Mb/s + 867 Mb/s |
| Porty LAN: | 3 x 10/100 Mbps LAN 1 x 10/100 Mbps WAN |
| Kontrolki LED: | Power, WLAN, LAN, WAN |
| Czułość odbiornika: |
|
| Moc nadajnika: | < 20 dBm |
| DDNS: | ![]() |
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Aktualizacja firmware: | ![]() |
| Zabezpieczenia: |
|
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 9 V DC / 0.85 A (zasilacz w komplecie) |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.26 kg |
| Wymiary: | 222 x 140 x 32 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK / MERCUSYS |
| Gwarancja: | 2 lata |
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
