ROUTER TL-MERC-MW325R 2.4 GHz 300 Mb/s TP-LINK / MERCUSYS
A szimbólum: TL-MERC-MW325R
A rendelkezésre álló: 1 PC-k.
Ár: 101.05
Ár: 101.05
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: TL-MERC-MW325R
A rendelkezésre álló: 1 PC-k.
Ár: 101.05
Ár: 101.05
TL-MERC-MW325R to router szerokopasmowy (do modemu kablowego) oraz 3-portowy przełącznik FastEthernet
Główny obszar zastosowań tego urządzenia to małe i średnie biura oraz domki jednorodzinne i mieszkania
TL-MERC-MW325R zapewnia zaawansowaną kontrolę dostępu, a jego serwer DHCP obsługuje statyczne przyznawanie adresów IP
Możliwa jest również obsługa serwerów wirtualnych, strefy DMZ oraz zdalne zarządzanie i logowanie
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz ... 2.5 GHz |
| Typ anteny: | 4 x Antena dookólna 5 dBi |
| Standardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Prędkość transmisji: | 300 Mb/s |
| Porty LAN: |
|
| Kontrolki LED: | Power / 3 x LAN / WAN |
| Czułość odbiornika: |
|
| Moc nadajnika: | < 20 dBm |
| DDNS: | Oray |
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Aktualizacja firmware: | ![]() |
| Tryby pracy: | Router, Bridge WDS |
| Zabezpieczenia: |
|
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 5 V DC / 0.6 A (zasilacz w komplecie) |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.19 kg |
| Wymiary: | 167 x 118 x 33 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK / MERCUSYS |
| Gwarancja: | 2 lata |
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
