ROUTER WR1200 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mb/s + 867 Mb/s CUDY
A szimbólum: WR1200
A rendelkezésre álló: 11 PC-k.
Ár: 96.04
Ár: 96.04
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: WR1200
A rendelkezésre álló: 11 PC-k.
Ár: 96.04
Ár: 96.04
WR1200 to dwuzakresowy router Wi-Fi 5, który oferuje szybkie i stabilne połączenie dla codziennego użytku.
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ anteny: | 4 x Antena dookólna - Zintegrowana |
| Standardy: |
|
| Prędkość transmisji: | 300 Mb/s + 867 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - WAN 4 x 10/100 Mbps - LAN |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www, Aplikacja mobilna |
| Tryby pracy: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Wybrane cechy: |
|
| Waga: | 0.27 kg |
| Wymiary: | 204 x 137 x 38 mm |
| Producent / Marka: | CUDY |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta EN
CUDY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
ul. Nowogrodzka 50/54
00-695 Warszawa
Poland
kontakt@cudy.pl
CUDY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
ul. Nowogrodzka 50/54
00-695 Warszawa
Poland
kontakt@cudy.pl