ROUTER WR300 2.4 GHz 300 Mb/s CUDY
Symbol: WR300
Dostępność: 37 szt.
Cena: 74.72
Cena: 74.72
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WR300
Dostępność: 37 szt.
Cena: 74.72
Cena: 74.72
WR300 to wszechstronny router bezprzewodowy z funkcją repeatera, punktu dostępowego i klienta WISP, idealny do użytku domowego lub w małym biurze. Obsługuje Wi-Fi z prędkością do 300 Mb/s, oferując stabilne połączenie i elastyczne możliwości konfiguracji. Dzięki kompaktowej konstrukcji i prostocie instalacji sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka i niezawodna sieć bezprzewodowa.
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz |
| Typ anteny: | 2 x Antena dookólna - Zintegrowana |
| Standardy: | IEEE 802.11n/b/g |
| Prędkość transmisji: | 300 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - WAN 3 x 10/100 Mbps - LAN |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www |
| Tryby pracy: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Wybrane cechy: |
|
| Waga: | 0.32 kg |
| Wymiary: | 118 x 80 x 27.5 mm |
| Producent / Marka: | CUDY |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta EN
CUDY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
ul. Nowogrodzka 50/54
00-695 Warszawa
Poland
kontakt@cudy.pl
CUDY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
ul. Nowogrodzka 50/54
00-695 Warszawa
Poland
kontakt@cudy.pl