ROUTER WR3600 Wi-Fi 7 2.4 GHz, 5 GHz 688 Mb/s + 2880 Mb/s CUDY
A szimbólum: WR3600
A rendelkezésre álló: 6 PC-k.
Ár: 357.14
Ár: 357.14
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: WR3600
A rendelkezésre álló: 6 PC-k.
Ár: 357.14
Ár: 357.14
WR3600 to nowoczesny router Wi-Fi 7 oferujący łączną przepustowość do 3.6 Gb/s (2880 Mb/s + 688 Mb/s), idealny do wymagających zastosowań takich jak gry, streaming 4K czy praca zdalna. Dzięki czterordzeniowemu procesorowi 2.0 GHz, 5 gigabitowym portom i obsłudze VPN (WireGuard, OpenVPN, ZeroTier) zapewnia nie tylko wysoką wydajność, ale i zaawansowane bezpieczeństwo. Wspiera również tryby Access Point, klienta, repeatera i WISP.
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ anteny: | 4 x Antena dookólna - Zintegrowana |
| Standardy: | Wi-Fi 7 |
| Prędkość transmisji: | 688 Mb/s + 2880 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps - WAN 4 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www, Aplikacja mobilna |
| Tryby pracy: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 12 V / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Temperatura pracy: | 0 ~ 40 °C |
| Waga: | 0.29 kg |
| Wymiary: | 183.3 x 109 x 38 mm |
| Producent / Marka: | CUDY |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta EN
CUDY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
ul. Nowogrodzka 50/54
00-695 Warszawa
Poland
kontakt@cudy.pl
CUDY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
ul. Nowogrodzka 50/54
00-695 Warszawa
Poland
kontakt@cudy.pl