ROZDZIELNICA NATYNKOWA 12-MODUŁOWA ELEGANT-1X12/NT/W/EPN Elektro-Plast
Symbol : ELEGANT-1X12/NT/W/EPN
Dostupnost: 12 opak
Cena : 71.34
Cena : 71.34
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : ELEGANT-1X12/NT/W/EPN
Dostupnost: 12 opak
Cena : 71.34
Cena : 71.34
Rozdzielnica elektryczna natynkowa 1-rzędowa 12-modułowa
| Sposób mocowania: | Natynkowe |
| Liczba montowanych modułów: | 12 x 1 rząd, 17.5 mm |
| Odległość między wspornikami TH 35: | ![]() |
| Przezroczyste drzwi: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Wyposażenie: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP40 |
| Klasa odporności mechanicznej: | ![]() |
| Zgodność z normami: | IEC/EN 62208, IEC/EN 60670-24 |
| Waga: | 0.93 kg |
| Wymiary: | 303 x 214 x 98 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Gwarancja: | 2 lata |
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl

