ROZDZIELNICA NATYNKOWA 22-MODUŁOWA LE-137425 Practibox S LEGRAND
Symbol : LE-137425
Dostupnost: 3 opak
Cena : 140.95
Cena : 140.95
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : LE-137425
Dostupnost: 3 opak
Cena : 140.95
Cena : 140.95
Rozdzielnica elektryczna natynkowa 1-rzędowa 22-modułowa
| Sposób mocowania: | Natynkowe |
| Liczba montowanych modułów: | 22 x 1 rząd, 17.5 mm |
| Odległość między wspornikami TH 35: | ![]() |
| Przezroczyste drzwi: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Wyposażenie: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo samogasnące |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP40 |
| Klasa odporności mechanicznej: | IK07 |
| Zgodność z normami: | IEC/EN 60670-24, IEC/EN 61439-3 |
| Waga: | 1.35 kg |
| Wymiary: | 508 x 236 x 107 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
