ROZDZIELNICA PODTYNKOWA 12-MODUŁOWA ELEGANT-1X12/PT/W/EPN Elektro-Plast
A szimbólum: ELEGANT-1X12/PT/W/EPN
A rendelkezésre álló: 1 PC-k.
Ár: 66.25
Ár: 66.25
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: ELEGANT-1X12/PT/W/EPN
A rendelkezésre álló: 1 PC-k.
Ár: 66.25
Ár: 66.25
Rozdzielnica elektryczna podtynkowa 1-rzędowa 12-modułowa
| Sposób mocowania: | Podtynkowe |
| Liczba montowanych modułów: | 12 x 1 rząd, 17.5 mm |
| Odległość między wspornikami TH 35: | ![]() |
| Przezroczyste drzwi: | ![]() |
| Wybrane cechy: | Demontowany wspornik TH 35 |
| Wyposażenie: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP40 |
| Klasa odporności mechanicznej: | ![]() |
| Zgodność z normami: | IEC/EN 62208, IEC/EN 60670-24 |
| Waga: | 0.82 kg |
| Wymiary: | 303 x 214 x 112 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Gwarancja: | 2 lata |
WAGO ELWAG sp. z o.o.
ul. Piękna 58A
50-506 Wrocław
Poland
info@wago.com
ELEKTRO-PLAST TADEUSZ CZACHOROWSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Poland
info@elektro-plast.com.pl

