ROZDZIELNICA PODTYNKOWA 12-MODUŁOWA LE-602431 RWN LEGRAND
Symbol : LE-602431
Dostupnost: 2 opak
Cena : 243.76
Cena : 243.76
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : LE-602431
Dostupnost: 2 opak
Cena : 243.76
Cena : 243.76
Rozdzielnica elektryczna podtynkowa 1-rzędowa 12-modułowa
| Sposób mocowania: | Podtynkowe |
| Liczba montowanych modułów: | 12 + 1 x 1 rząd, 17.5 mm |
| Odległość między wspornikami TH 35: | ![]() |
| Przezroczyste drzwi: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Wyposażenie: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo samogasnące |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP40 |
| Klasa odporności mechanicznej: | IK07 |
| Zgodność z normami: | PN-EN 60439-3, IEC/EN 61439-3 |
| Waga: | 2.1 kg |
| Wymiary: | 350 x 335 x 93 mm , 330 x 305 x 87 mm - skrzynka podtynkowa |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
