RURA DŁUGA PFA113 DAHUA
Symbol : PFA113
Dostupnosť: 3 Ks.
Cena : 104.80
Cena : 104.80
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : PFA113
Dostupnosť: 3 Ks.
Cena : 104.80
Cena : 104.80
Rura łączy adapter montowany do sufitu z adapterem kamery
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Dystans od powierzchni montażu: | 395 mm |
| Waga: | 1.01 kg |
| Wymiary: | Ø 53 x 420 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Zamiennik: | BCS-RD |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com