Rejestrator BCS LINE BCS-L-NVR0401-4KE(2)
Symbol: 49332
Dostępność: 4 szt.
Cena: 769.54
Cena: 769.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 49332
Dostępność: 4 szt.
Cena: 769.54
Cena: 769.54
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-NVR0401-4KE(2) |
| Linia produktowa | BCS LINE |
| System | IP |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 4 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 16 TB |
| Max rozdzielczość nagrywania | 16 Mpx |
| Pasmo wejściowe | 80Mbps |
| Pasmo wyjściowe | 80Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 2×16M(30fps) / 2×12M(30fps) / 4×8M(30fps) / 1×16M Ai(30fps) / 2×12M Ai(30fps) / 3×8M Ai(30fps) / 4×5M Ai(30fps) |
| Rozdzielczość nagrywania | 16M / 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 1.3M / 720P / D1 / CIF |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wyjścia wideo | HDMI4K/VGA |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 45383 |
| Odtwarzanie | 45383 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Użytkownicy | 128 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / G.711U / G.726 / PCM |
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Sieć | RJ-45 10/100Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T), obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search, P2P, auto register |
| Zasilanie | 12V DC |
| Pobór mocy (bez dysków) | max 10W |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 93% RH |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (W×D×H) | 260×232.5×50.3mm |
| Waga (bez dysków) | 0.81 kg |
| Ai - Funkcje inteligentne z rejestratora | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), SMD Plus |
| Ai - Funkcje inteligentne z kamer | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), SMD Plus, liczenie osób, ARTR, mapa ciepła |
| Ai - Ochrona perymetryczna | 2 kanały z rejestratora, 10 zasad na kanał / 4 kanały z kamer |
| Ai - Detekcja twarzy | 1 kanał z rejestratora (12 obrazów/s) / 4 kanały z kamer / atrybuty twarzy (płeć, wiek, okulary, ekspresja twarzy, maska, zarost) |
| Ai - Identyfikacja twarzy | 4 kanały detekcji z kamery + identyfikacja z rejestratora (12 obrazów/s) / 1 kanał detekcji z rejestratora + identyfikacja z rejestratora (12 obrazów/s) / 8 kanałów identyfikacji z kamer / do 10 baz danych twarzy, 20 tyś obrazów, do 2.5GB |
| Ai - SMD | 4 kanały z rejestratora / 4 kanały z kamer |
• Produkt należy używać zgodnie z jego przeznaczeniem oraz instrukcją producenta.
• Instalację urządzeń elektrycznych i elektronicznych powinien wykonywać wykwalifikowany instalator.
• Przed montażem, podłączeniem lub konserwacją należy odłączyć zasilanie i upewnić się, że przewody nie są pod napięciem.
• Nie wolno otwierać obudowy ani ingerować w elektronikę urządzenia.
• Produkt przeznaczony jest do użytku w warunkach określonych przez producenta; nie narażać na wilgoć, zalanie, skrajne temperatury ani uszkodzenia mechaniczne.
• Urządzenia bezprzewodowe należy montować w miejscach zapewniających stabilny zasięg sygnału.
• Nie używać produktu, jeśli obudowa jest uszkodzona lub działa nieprawidłowo.
• Produkt nie jest zabawką — chyba że opis wyraźnie wskazuje inaczej.
• W przypadku zabawek:
• przeznaczone są dla dzieci w wieku określonym przez producenta,
• należy używać pod nadzorem osoby dorosłej, jeśli producent tego wymaga,
• małe elementy mogą stanowić ryzyko zadławienia — nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat, jeśli tak wskazuje opis,
• uszkodzone zabawki należy natychmiast wycofać z użytkowania.
• Produkt spełnia wymagania odpowiednich dyrektyw UE dotyczących bezpieczeństwa i kompatybilności.
BCS Sp. z o. o.
Modularna 11
02-238 Warszawa
Poland
info@bcs.pl
BCS Sp. z o. o.
Modularna 11
02-238 Warszawa
Poland
info@bcs.pl