Rejestrator IP 32 kanałowy, obsługujący 4 dyski AVIZIO
A szimbólum: AV-IPR432
A rendelkezésre álló: 5 PC-k.
Ár: 2253.44
Ár: 2253.44
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: AV-IPR432
A rendelkezésre álló: 5 PC-k.
Ár: 2253.44
Ár: 2253.44
Wysokiej klasy, wydajny rejestrator IP marki AVIZIO pozwalający na zapis obrazu z kamer 4K w maksymalnej rozdzielczości do 8MP. Rejestrator posiada kompresję obrazu H.265. Swoje zastosowanie znajdzie w profesjonalnych instalacjach monitoringu wizyjnego. Niezależne wyjścia HDMI (rozdzielczość do 4K) i VGA (rozdzielczość do 1080p) umożliwiają podłączenie dwóch monitorów. 4 porty SATA pozwalają na podłączenie dysków twardych o pojemności do 6 TB każdy.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
AVIZIO to profesjonalne rozwiązania systemów cyfrowej telewizji dozorowej oraz przełączników sieciowych, zarządzalnych i niezarządzalnych PoE. Marka jest własnością polskiej firmy A-LAN Technologie, producenta systemów okablowania strukturalnego oraz urządzeń sieciowych. A-LAN działając od 2001 roku, ugruntował sobie pozycję lidera, wprowadzając na rynek produkty najwyższej jakości, weryfikowane przez niezależne laboratoria, dając tym samym gwarancję trwałości i niezawodności.
| SPECYFIKACJA TECHNICZNA | |
|---|---|
| Wejście audio / wideo | |
| Wejście wideo IP | 32 kanały @ w rozdzielczości do 8 MP |
| Dwukierunkowe wejście audio | 1-kanał, RCA (2.0 Vp-p, 1 kΩ) |
| Sieć | |
|---|---|
| Przychodząca przepustowość | 256 Mbps |
| Wyjściowa przepustowość | 160 Mbps |
| Zdalne połączenie | 128 |
| Wyjście audio / wideo | |
|---|---|
| Rozdzielczość nagrywania | 18MP/6MP/5MP/4MP/3MP/1080p/UXGA /720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Wyjście HDMI | 4K (3840 × 2160)@60Hz, 4K (3840 × 2160)@30Hz, 1920 × 1080p/60Hz, 1600 × 1200/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz |
| Wyjście VGA | 1920 × 1080p/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz |
| Wyjście audio | 1 kanał, RCA (liniowy, 1kΩ) |
| Dekodowanie | |
|---|---|
| Format dekodowania | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| Podgląd na żywo / rozdzielczość odtwarzania | 8MP/6MP/5MP/4MP/3MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Synchroniczne odtwarzanie | 16 kanałów |
| Zdolność | 2 kanały @ 4K (3840 × 2160), 8 kanałów @ 1080p |
| Dysk twardy | |
|---|---|
| SATA | 4 x SATA |
| Pojemność | Do 6TB dla każdego dysku |
| Interfejs zewnętrzny | |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | 2 x RJ45 100/1000M samoadaptacyjny port Ethernet |
| Interfejs szeregowy | 1 x RS-485, 1 x RS-232 |
| Interfejs USB | 2 x USB 2.0 przód, 1 x USB 3.0 tył |
| Alarm (wejście / wyjście) | 16 / 4 |
| Ogólne | |
|---|---|
| Zasilanie | 100 do 240 VAC |
| Zużycie energii | ≤ 80 W ≤ 20 W (bez dysków twardych) |
| Temperatura pracy | -10°C to +55°C |
| Wilgotność podczas pracy | 10% do 90% |
| Montaż w szafie RACK | 19" / 1.5U |
| Wymiary | 445 × 390 × 70 mm |
| Waga | ≤ 5 kg |
Bezpieczeństwo użytkowania produktu
Proszę stosować się do poniższych wskazówek, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas korzystania z produktu:
Produkt należy używać zgodnie z instrukcjami dołączonymi do opakowania.
Nieodpowiednie użytkowanie produktu może prowadzić do obrażeń lub uszkodzenia mienia.
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat – ryzyko zadławienia lub innych zagrożeń.
W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa prosimy o kontakt z obsługą klienta.
A-LAN Technologie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Dobrego Pasterza 36A
31-416 Kraków
Poland
+48 12 684 30 00
info@a-lan.pl