SWITCH DAHUA PFS3008-8GT-V2
A szimbólum: 42140
A rendelkezésre álló: 15 PC-k.
Ár: 87.08
Ár: 87.08
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: 42140
A rendelkezésre álló: 15 PC-k.
Ár: 87.08
Ár: 87.08
| Standardowy zasilacz | Tak |
| Porty Ethernet | 8 |
| Szybkość portu Ethernet | 1000 Mb/s |
| Zasilanie | 5V/600mA prąd stały DC |
| Temperatura | Od -10°C do +55°C (od +14°F do +131°F) |
| Wilgotność | 10%-90% (wilgotność względna) |
| Temperatura przechowywania | Od -20°C do +70°C (od -4°F do +158°F) |
| Wilgotność przechowywania | 10%-90% (wilgotność względna) |
| Pobór mocy | < 4W |
| Wydajność | |
| wydajnosć przełączania | 16 Gb/s |
| Szybkość przekazywania pakietów | 11,904 mln pakietów/s |
| Pamięć bufora pakietów | 2 Mbit |
| Rozmiar tabeli MAC | 8 tys. |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3; Zgodność ze standardem IEEE 802.3u; IEEE 802.3x; IEEE802,3 do |
| Ogólne | |
| ESD | Wyładowanie powietrza: 8kV |
| Rozładowanie kontaktowe: 6kV | |
| Odporny na przepięcia | Tryb wspólny: 2kV |
| Waga netto | 285 g (0,62 funta) |
| Wymiary | 150 mm × 70 mm × 22,6 mm (5,91" × 2,76" × 0,89") (dł. × szer. × wys.) |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com