SWITCH DAHUA S4101-16ET2GF-240-C
The Symbol: 44183
The Availability Of: 0 opak
Price: 2560.02
Price: 2560.02
For free delivery are missing -,--
Sum NET 0,00 zł
Sum Gross 0,00 zł
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum NET 0,00 zł
Sum Gross 0,00 zł
Price includes discounts
The Symbol: 44183
The Availability Of: 0 opak
Price: 2560.02
Price: 2560.02
| Porty LAN: | 16 x RJ45 10/100 Base-T ( 2 x Hi-PoE (802.3bt) + 14 x PoE (802.3af/at) ), |
| 2 x port Combo: SFP (1000 Base-X) / RJ45 (10/100/1000 Base-T) - Uplink | |
| Zarządzanie: | |
| Diody LED: | Link, PoE, Power, System, 50 % Power, 80 % Power, 100 % Power |
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 Mb/s : 16 Porty LAN & PoE, |
| 10 / 100 / 1000 : 2 Porty RJ45 (Uplink), | |
| 1000 : 2 Porty SFP (Uplink) | |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 90 W / port Hi-PoE / PoE 802.3bt - Porty 1, 2 |
| 30 W / port PoE 802.3af/at - Porty 3 ... 16 | |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 240 W |
| Tablica adresów MAC: | 16k |
| Tryby pracy: | Extend On : 250 m, 10 Mb/s @ UTP kat. 5e, 6 |
| Wybrane cechy: | Switch jest zarządzalny poprzez www oraz przez chmurę (aplikacja DoLynk Care) |
| Tryb zasilania PoE : Urządzenie obsługuje 8 - pinowe zasilanie | |
| Inteligentne zarządzanie wyjściowym stopniem mocy zasilacza | |
| zabezpieczenie przed wyładowaniami atmosferycznymi i różnicami potencjałów pomiędzy urządzeniami | |
| Watchdog PoE | |
| Zgodność z protokołem LLDP | |
| Podgląd topologii oraz stanu sieci | |
| Przycisk RESET | |
| Możliwość montażu w szafie Rack 19" | |
| Certyfikaty: | CE, FCC |
| Zabezpieczenia: | Ochrona przed wyładowaniami atmosferycznymi (wspólne/różnicowe) : 4 / 2 kV |
| Ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi - Contact/Air (ESD/EMP) : 6 / 8 kV | |
| Obudowa: | Metalowa |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Pobór mocy: | max. 240 W |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 3.15 kg |
| Wymiary: | 440 x 300 x 44 mm, RACK 19", 1U |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com