SZUFLADA P19SZ-2U/300-L
Symbol : P19SZ-2U/300-L
Dostupnosť: 13 Ks.
Cena : 135.05
Cena : 135.05
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : P19SZ-2U/300-L
Dostupnosť: 13 Ks.
Cena : 135.05
Cena : 135.05
Szuflada do szafy RACK 19", zabezpieczona zamkiem na klucz
Półka P19SZ-2U/300-L może służyć do przechowywania dokumentów lub drobnych narzędzi wewnątrz szafy RACK
Zainstalowany zamek skutecznie zabezpiecza zawartość szuflady przed dostępem osób niepożądanych
| Szerokość: | 19 " |
| Wysokość: | 2 U |
| Mocowanie: | czteropunktowe |
| Nośność: | 30 kg |
| Głębokość: | 360 mm |
| Zastosowanie: | Rack 19" - głębokość ≥ 450 mm |
| Wybrane funkcje: | Półka wysuwa się na odległość 250 mm względem przednich szyn montażowych |
| Wymiary: | 482 x 360 x 88 mm - RACK 19", 2U |
| Waga: | 5.93 kg |
| Gwarancja: | 2 lata |