Switch Hikvision DS-3E0508D-O
A szimbólum: 56621
A rendelkezésre álló: 34 PC-k.
Ár: 80.69
Ár: 80.69
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: 56621
A rendelkezésre álló: 34 PC-k.
Ár: 80.69
Ár: 80.69
| Model | DS-3E0508D-O |
| Obudowa | ABS |
| Waga netto | 0,093 kg (0,205 lb) |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 124.00 mm × 25,00 mm × 61,00 mm (4,88'' × 0,98'' × 2,40'') |
| Temperatura robocza | 0 °C do 40 °C (32 °F do 104 °F) |
| Temperatura przechowywania | -40 °C do 85 °C (-40 °F do 185 °F) |
| Wilgotność robocza | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wilgotność względna | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Zasilanie | 5 VDC, 1 A |
| Typ montażu | Montowany na biurku |
| Maks. Zużycie energii | 5 W |
| Ochrona przeciwprzepięciowa | 2 kV |
| Parametry sieci | |
| Porty | 8 × gigabitowy port RJ45 |
| Tabela adresów MAC | 4 K |
| Wydajność przełączania | 16 Gb/s |
| Szybkość przekazywania pakietów | 11.90 Mp/s |
| Wewnętrzna pamięć podręczna | 1.5 Mb |
| Zatwierdzenie | |
| EMC | CE-EMC (EN 55032: 2015+A11: 2020, EN IEC 61000-3-2: 2019, EN 61000-3-3: 2013+A1: 2019, EN 50130-4: 2011+A1: 2014, EN 55035: 2017+A11: 2020),IC (ICES-003: Wydanie 7:2020),RCM (AS/NZS CISPR 32: 2015) |
| Bezpieczeństwo | CB (AMD1:2009, AMD2:2013, IEC 62368-1: 2014 (wydanie drugie), CE-LVD (EN 62368-1: 2014+A11: 2017) |
| Badanie biochemiczne | CE-RoHS (2011/65/UE), WEEE (2012/19/UE), Reach (rozporządzenie (WE) nr 1907/2006) |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com