Switch SFP 2 porty EXPERT-SFP-1/2
A szimbólum: 67279
A rendelkezésre álló: 16 PC-k.
Ár: 71.41
Ár: 71.41
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: 67279
A rendelkezésre álló: 16 PC-k.
Ár: 71.41
Ár: 71.41
| Porty LAN: | 1 x port SFP 1000 Base-X, |
| 2 x Port LAN 10/100/1000 Base-T | |
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 / 1000 Mb/s - 2 x Port LAN , |
| 1000 Mb/s - 1 x port SFP | |
| Zarządzanie: | nie |
| Diody LED: | Power, Link/Act, Gigabit Ethernet, FX |
| Certyfikaty: | CE |
| Zasilanie: | 5 V DC / 2 A (zasilacz w komplecie) - Wtyk 2.5/5.5 mm |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 60 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % |
| Waga: | 0.17 kg |
| Wymiary: | 99 x 71 x 27 mm |
DELTA-OPTI Monika Matysiak
Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
DELTA-OPTI Monika Matysiak
Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl