TAŚMA DO ZNAKOWANIA MARKING-TAPE/66X50/WR TESA
A szimbólum: MARKING-TAPE/66X50/WR
A rendelkezésre álló: 16 PC-k.
Ár: 39.49
Ár: 39.49
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: MARKING-TAPE/66X50/WR
A rendelkezésre álló: 16 PC-k.
Ár: 39.49
Ár: 39.49
Taśma do znakowania zagrożeń MARKING-TAPE/66X50/WR jest przeznaczona do zastosowań tymczasowych, takich jak identyfikacja i znakowanie przedmiotów ruchomych i nieruchomych, znakowanie podłóg, itp.
Taśma jest szybka w aplikacji i łatwa do ręcznego oderwania, może być używana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń
Taśma charakteryzuje się dużą siłą łączenia i niezawodną przyczepnością do powierzchni mocowania.
Taśma jest odporna na ścieranie, sprawdza się także w zastosowaniach na chropowatych powierzchniach.
| Długość: | 66 m |
| Grubość: | 0.052 mm |
| Szerokość: | 50 mm |
| Kolor: | Czerwono-biały |
| Materiał: | Polipropylen |
| Typ substancji klejącej: | Klej akrylowy na bazie wody |
| Wybrane cechy: |
|
| Producent / Marka: | TESA |
| Gwarancja: | 2 lata |
TESA TAPE sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 184
60-166 Poznań
Poland
info@tesa-tape.pl
TESA TAPE sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 184
60-166 Poznań
Poland
info@tesa-tape.pl