UCHWYT KAMERY PFA101 DAHUA
A szimbólum: PFA101
A rendelkezésre álló: 14 PC-k.
Ár: 34.67
Ár: 34.67
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: PFA101
A rendelkezésre álló: 14 PC-k.
Ár: 34.67
Ár: 34.67
Uchwyt sufitowy do kamer
Dedykowany do kamer kulistych
Można montować na nim kamery wandaloodporne
| Średnica uchwytu: | Ø 159 mm |
| Odpowiedni dla kamer: | DAHUA - dokumentacja do pobrania poniżej. |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Dystans od powierzchni montażu: | 34.6 mm |
| Waga: | 0.240 kg |
| Wymiary: | Ø 159 x 34.6 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com