UCHWYT SUFITOWY KAMERY DS-1271ZJ-110(BLACK) Hikvision
Symbol: DS-1271ZJ-110(BLACK)
Dostępność: 7 szt.
Cena: 154.64
Cena: 154.64
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-1271ZJ-110(BLACK)
Dostępność: 7 szt.
Cena: 154.64
Cena: 154.64
Uchwyt sufitowy do kamer
| Nośność: | 4.5 kg |
| Średnica uchwytu: | Ø 110 mm |
| Odpowiedni dla kamer: | Hikvision - Lista kompatybilnych urządzeń dostępna poniżej |
| Materiał: | Stop aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Dystans od powierzchni montażu: | 500 mm |
| Waga: | 1.27 kg |
| Wymiary: | Ø 150 x 500 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701727 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com