UCHWYT SUFITOWY KAMERY DS-1661ZJ-6D Hikvision
Symbol: DS-1661ZJ-6D
Dostępność: 5 szt.
Cena: 260.83
Cena: 260.83
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-1661ZJ-6D
Dostępność: 5 szt.
Cena: 260.83
Cena: 260.83
Uchwyt sufitowy do kamer
Dedykowany do kamer Speed Dome
Do zastosowań zarówno wewnątrz jak i na zewnętrz pomieszczeń
| Nośność: | max. 10 kg |
| Średnica uchwytu: | Ø 250 mm |
| Odpowiedni dla kamer: | Hikvision Speed Dome - Lista kompatybilnych urządzeń dostępna poniżej |
| Materiał: | Stop aluminium + Stal nierdzewna |
| Kolor: | Biały |
| Dystans od powierzchni montażu: | 247 mm |
| Waga: | 1.338 kg |
| Wymiary: | Ø 250 x 247 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302702657 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com