UCHWYT SUFITOWY KAMERY PFB2211C DAHUA
Symbol : PFB2211C
Dostupnost: 20 opak
Cena : 78.91
Cena : 78.91
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : PFB2211C
Dostupnost: 20 opak
Cena : 78.91
Cena : 78.91
Uchwyt sufitowy do kamer
Uchwyt posiada przepust kablowy
| Średnica uchwytu: | Ø 126 mm |
| Odpowiedni dla kamer: | DAHUA |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Dystans od powierzchni montażu: | 475 ... 800 mm |
| Waga: | 0.6 kg |
| Wymiary: | Ø 126 x 475 ... 800 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com