UNIFON U19 VIDOS
A szimbólum: U19
A rendelkezésre álló: 2 PC-k.
Ár: 126.13
Ár: 126.13
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: U19
A rendelkezésre álló: 2 PC-k.
Ár: 126.13
Ár: 126.13
U19 jest przeznaczony do współpracy z panelami zgodnymi z analogowym systemem VIDOS X
Seria wideodomofonów analogowych VIDOS X oznacza klasę premium oraz wykorzystanie najnowszych i najbardziej pożądanych przez użytkowników technologii
| Kompatybilność: | Wideodomofony analogowe VIDOS X |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 14.5 V DC |
| Pobór mocy: |
|
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | 10 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.120 kg |
| Wymiary: | 137 x 89 x 22 mm |
| Producent / Marka: | VIDOS |
| Gwarancja: | 3 lata |
Vidos sp. z o.o.
Sokołowska 44
05-806 Sokołów
Poland
biuro@vidos.pl
VIDOS SP. Z O.O.
ul. Sokołowska 44
05-806 Sokołów
Poland
info@vidos.pl