UNIWERSALNY MODUŁ STERUJĄCY 24V B5 VIDOS
Symbol: B5
Dostępność: 5 szt.
Cena: 122.78
Cena: 122.78
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B5
Dostępność: 5 szt.
Cena: 122.78
Cena: 122.78
Moduł sterujący B5 umożliwia zwiększenie możliwości systemu wideodomofonowego VIDOS DUO o możliwość obsługi drugiego rygla/bramy lub sterowanie oświetleniem
Moduł umożliwia również obsługę rygli wysokoprądowych oraz otwieranie wejścia przy użyciu dodatkowego przycisku zwiernego NO przy wyjściu z posesji
| Liczba wyjść przekaźnikowych: | 1 |
| Zasilanie: | 24 V DC |
| Obciążalność styków: | 2 A / 24 V DC |
| Wyjście: | 1 x NO/NC |
| Wybrane cechy: |
|
| Waga: | 0.13 kg |
| Wymiary: | 89 x 71 x 45 mm |
| Producent / Marka: | VIDOS |
| Gwarancja: | 3 lata |
Vidos sp. z o.o.
Sokołowska 44
05-806 Sokołów
Poland
biuro@vidos.pl
VIDOS SP. Z O.O.
ul. Sokołowska 44
05-806 Sokołów
Poland
info@vidos.pl