UNIWERSALNY WZMACNIACZ SIECI BEZPRZEWODOWEJ TL-RE450 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK
Symbol: TL-RE450
Dostępność: 5 szt.
Cena: 304.86
Cena: 304.86
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TL-RE450
Dostępność: 5 szt.
Cena: 304.86
Cena: 304.86
Urządzenie TL-RE450 umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej w miejscach trudnych do okablowania i dotychczas niedostępnych.
Ponadto urządzenie może pracować również jako bezprzewodowy punkt dostępu, zwiększając funkcjonalność istniejącej sieci przewodowej o połączenie Wi-Fi
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ anteny: | 3 x Antena dookólna - Zewnętrzna |
| Standardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Prędkość transmisji: |
|
| Czułość odbiornika: |
|
| Kontrolki LED: | 5 GHz, 2.4 GHz, Power, Wi-Fi - Wskaźnik sygnału |
| QSS: | ![]() |
| Tryby pracy: |
|
| Zabezpieczenia: | 64/128-bit WEP, WPA/WPA-PSK2 |
| Porty LAN: | 1 x (RJ45) 10/100/1000 Mbps - Ethernet |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www, aplikacja Tether |
| Moc nadajnika: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie PoE: | ![]() |
| Zasilanie: | 230 V AC |
| Pobór mocy: | ≤ 10 W |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % |
| Waga: | 0.22 kg |
| Wymiary: | 202 x 125 x 86 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 3 lata |
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
