AKUMULATOR DO TESTERÓW CCTV BAT-H30 3.7 V DELTA TESTER
Symbol: BAT-H30
Dostępność: 11 szt.
Cena: 63.10
Cena: 63.10
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BAT-H30
Dostępność: 11 szt.
Cena: 63.10
Cena: 63.10
Akumulator Li-Ion
3.7V 5200mAh do testerów kamer - podtrzymuje zasilanie urządzenia i pozwala pracować w terenie bez stałego źródła prądu.
| Napięcie znamionowe: | 3.7 V |
| Pojemność akumulatora: | 5.2 Ah |
| Napięcie ładowania akumulatora: | max. 4.2 V |
| Typ akumulatora: | Li-Ion |
| Kompatybilność: |
|
| Wymiary: | 75 x 40 x 21 mm |
| Waga: | 0.105 kg |
| Producent / Marka: | DELTA TESTER |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl