AKUMULATOR DO TESTERÓW CCTV BAT-I8 11.1 V DELTA TESTER
Symbol : BAT-I8
Dostupnost: 11 opak
Cena : 148.56
Cena : 148.56
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : BAT-I8
Dostupnost: 11 opak
Cena : 148.56
Cena : 148.56
Akumulator Li-Ion
11.1V 3350mAh do testerów kamer - podtrzymuje zasilanie urządzenia i pozwala pracować w terenie bez stałego źródła prądu.
| Napięcie znamionowe: | 11.1 V |
| Pojemność akumulatora: | 3.35 Ah |
| Napięcie ładowania akumulatora: | max. 12.6 V |
| Typ akumulatora: | Li-Ion |
| Kompatybilność: |
|
| Wymiary: | 105 x 107 x 14 mm |
| Waga: | 0.245 kg |
| Producent / Marka: | DELTA TESTER |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl