ANTENA KIERUNKOWA ASR-IQ/5G
A szimbólum: ASR-IQ/5G
A rendelkezésre álló: 8 PC-k.
Ár: 356.44
Ár: 356.44
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: ASR-IQ/5G
A rendelkezésre álló: 8 PC-k.
Ár: 356.44
Ár: 356.44
Antena kierunkowa ASR-IQ/5G jest przystosowana do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T / DVB-T2
W antenie zastosowano inteligentny przedwzmacniacz antenowy, dzięki któremu możliwe jest instalowanie jej niezależnie od odległości do nadajnika
Antena optymalnie dostosowuje swoje parametry do natężenia odbieranego sygnału TV
| Odbierane kanały: | 21 ... 48 |
| Zysk energetyczny : | 14 dBi |
| Wzmocnienie : | 22 dB |
| Zakres częstotliwości: | 470 ... 694 MHz |
| Polaryzacja: | Pozioma |
| Impedancja: | 75 Ω |
| Wybrane cechy: |
|
| Wymiary: | 820 x 455 x 220 mm |
| Producent / Marka: | TELMOR |
| Gwarancja: | 2 lata |
GZT Telkom-Telmor Sp. z o.o.
Schuberta 104
80-172 Gdańsk
Poland
telmor@telmor.pl
GDAŃSKIE ZAKŁADY TELEELEKTRONICZNE TELKOM-TELMOR SP. Z O.O.
ul. F.Schuberta 104
80-172 Gdańsk
Poland
info@telmor.pl