ANTENA KIERUNKOWA TT-365-5G/PROTECTED TELMOR
Symbol : TT-365-5G/PROTECTED
Dostupnosť: 3 Ks.
Cena : 154.37
Cena : 154.37
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : TT-365-5G/PROTECTED
Dostupnosť: 3 Ks.
Cena : 154.37
Cena : 154.37
Antena kierunkowa TT-365-5G/PROTECTED jest przystosowana do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T / DVB-T2
Części anteny wykonane są z aluminium, a stalowe elementy konstrukcyjne zostały ocynkowane galwanicznie
| Odbierane kanały: | 21 ... 48 |
| Zysk energetyczny : | 9.5 ... 13 dBi - UHF |
| Zakres częstotliwości: | 470 ... 694 MHz |
| Polaryzacja: | Pozioma |
| Impedancja: | 75 Ω |
| Wybrane cechy: |
|
| Waga: | 1.32 kg |
| Wymiary: | 777 x 540 x 505 mm |
| Producent / Marka: | TELMOR |
| Gwarancja: | 2 lata |
GZT Telkom-Telmor Sp. z o.o.
Schuberta 104
80-172 Gdańsk
Poland
telmor@telmor.pl
GDAŃSKIE ZAKŁADY TELEELEKTRONICZNE TELKOM-TELMOR SP. Z O.O.
ul. F.Schuberta 104
80-172 Gdańsk
Poland
info@telmor.pl