AUTOMATYCZNY SYSTEM NAWADNIANIA ATLO-WP-TUYA Wi-Fi Tuya Smart ATLO
Symbol : ATLO-WP-TUYA
Dostupnost: 18 opak
Cena : 181.86
Cena : 181.86
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : ATLO-WP-TUYA
Dostupnost: 18 opak
Cena : 181.86
Cena : 181.86
System automatycznego nawadniania składa się z inteligentnej pompy oraz zestawu złączek, dozowników kropelkowych, rurki umożliwiających podlewanie kropelkowe.
Pompa posiada wbudowany moduł WiFi umożliwiający sparowanie z telefonem i zdalne lub lokalne zarządzania z poziomu aplikacji
Uwaga!
Urządzenie przeznaczone jest do pracy wewnątrz pomieszczeń
| Zastosowanie: | System nawadniania - Podlewanie kropelkowe |
| Zestaw zawiera: |
|
| Komunikacja bezprzewodowa: | 2.4 GHz WiFi |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): | Zasięg ograniczony jedynie dostępnością sieci Wi-Fi |
| Dostęp z telefonu komórkowego: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne (ABS) |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: |
|
| Waga: | 0.321 kg (pompa) |
| Wymiary: | 110 x 110 x 42 mm (pompa) |
| Producent / Marka: | ATLO |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl