Agregat prądotwórczy inwerterowy PEZAL P-IG2000 1.8kW
A szimbólum: 35485
A rendelkezésre álló: 0 PC-k.
Ár: 3693.05
Ár: 3693.05
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: 35485
A rendelkezésre álló: 0 PC-k.
Ár: 3693.05
Ár: 3693.05
| Moc maksymalna | 1.8 kVA / 1.8 kW |
| Moc znamionowa | 1.6 kVA / 1.6 kW |
| Prąd znamionowy | 7 A |
| System rozruchu | Rozruch ręczny |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Rodzaj gniazd | 1x 16A/230V |
| Gniazdo do synchronizacji | Tak |
| Pojemność zbiornika paliwa | 4.2 l |
| Czas pracy na pełnym zbiorniku przy 100% obciążenia | 5.5 h |
| Wymiary całkowite | 499x285x455 mm |
PEZAL PRODUCT LINE SP. Z O.O.
UL. BENZYNOWA 50
83-021 PRZEJAZDOWO
PEZAL PRODUCT LINE Sp. z o.o.
ul. Benzynowa 50
83-021 Gdańsk-Przejazdowo
Poland
info@pezal.com