Auto Na Akumulator Bentley Mulsanne Niebieski
Symbol : 10544
Dostupnost: 21 opak
Cena : 1160.92
Cena : 1160.92
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : 10544
Dostupnost: 21 opak
Cena : 1160.92
Cena : 1160.92
Auto Na Akumulator Bentley Mulsanne Niebieski
Wymiary opakowania:
121 cm x 60 cm x 34 cm
Waga opakowania:
23 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | JE1006 |
| Kolor | Niebieski |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Wymiary Pojazdu | 120cm x 71 cm x 48 cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 19 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB, SD |
| Długość towaru w centymetrach | 121 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 60 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 34 |
| Waga gabarytowa w gramach | 41140 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl