Auto Na Akumulator JH-102 Białe 4x4
A szimbólum: 15835
A rendelkezésre álló: 6 PC-k.
Ár: 2609.92
Ár: 2609.92
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: 15835
A rendelkezésre álló: 6 PC-k.
Ár: 2609.92
Ár: 2609.92
Auto Na Akumulator JH-102 Białe 4x4
Wymiary opakowania:
165 cm x 82 cm x 54 cm
Waga opakowania:
55 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | JH-102 |
| Kolor | Biały |
| Silnik | 4x90W |
| Akumulator | 2x24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 165cm x 91cm x 93 cm |
| Prędkość | 3,5 -4 km/h |
| Masa Własna | 49 kg |
| Max. Obciążenie | 60kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | v |
| Otwierane Drzwi | v |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Bluetooth, MP3 |
| Długość towaru w centymetrach | 165 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 82 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 54 |
| Waga gabarytowa w gramach | 121770 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl