Auto Na Akumulator Mercedes Unimog HM7588 6V4Ah Czerwony
Symbol : 29492
Dostupnost: 35 opak
Cena : 592.12
Cena : 592.12
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : 29492
Dostupnost: 35 opak
Cena : 592.12
Cena : 592.12
Auto Na Akumulator Mercedes Unimog HM7588 6V4Ah Czerwony
Wymiary opakowania:
90 cm x 50 cm x 26,5 cm
Waga opakowania:
14 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Unimog HM7588 |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 1x6v4Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 90 cm x 53 cm x 50 cm |
| Prędkość | 3-4 km/h |
| Masa Własna | 11,5kg |
| Max. Obciążenie | 25kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Zatrzymanie awaryjne z pilota (P), Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Wejście MP3, USB, Mikro SD, Bluetooth, MP3 |
| Długość towaru w centymetrach | 50 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 90 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 27 |
| Waga gabarytowa w gramach | 20250 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl