BEZBATERYJNY BEZPRZEWODOWY PRZYCISK DZWONKA ATLO-DB-2/TX
Symbol : ATLO-DB-2/TX
Dostupnost: 63 opak
Cena : 14.78
Cena : 14.78
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : ATLO-DB-2/TX
Dostupnost: 63 opak
Cena : 14.78
Cena : 14.78
Przycisk dzwonka zasilany jest z przetwornika elektromechanicznego, nie wymaga stosowania baterii
| Współpraca: | ATLO-DB-2/RX |
| Tryb sygnalizacji: | Sygnalizacja LED |
| Zasięg działania: | max. 150 m w terenie otwartym |
| Pasmo częstotliwości: | 433 MHz |
| Zasilanie: | Przetwornik elektromechaniczny |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Waga: | 0.04 kg - Przycisk dzwonka |
| Wymiary: | 75 x 40 x 20 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |