BEZPRZEWODOWY GONG DRZWIOWY ATLO-DB-2/RX AC 230V ATLO
Symbol : ATLO-DB-2/RX
Dostupnost: 55 opak
Cena : 24.91
Cena : 24.91
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : ATLO-DB-2/RX
Dostupnost: 55 opak
Cena : 24.91
Cena : 24.91
ATLO-DB-2/RX jest idealny jako dzwonek do drzwi lub urządzenie przywoławcze
Urządzenie jest przydatne w domu, w firmie, w budynkach użyteczności publicznej lub dla osób wymagających opieki
Liczbę współpracujących przycisków dzwonka można zwiększyć w miarę potrzeb
| Współpraca: | ATLO-DB-2/TX |
| Tryb sygnalizacji: | Sygnalizacja optyczno - dźwiękowa |
| Liczba dźwięków dzwonka: | 60 |
| Regulacja głośności: | 0 ... 90 dB - 5-stopniowa |
| Zasięg działania: | max. 150 m w terenie otwartym |
| Pasmo częstotliwości: | 433 MHz |
| Zasilanie: | 230 V AC |
| Wybrane cechy: | Liczbę współpracujących przycisków dzwonka można zwiększyć w miarę potrzeb |
| Waga: | 0.06 kg |
| Wymiary: | 95 x 68 x 65 mm |
| Producent / Marka: | ATLO |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl