CZUJKA RUCHU AD-TL-6497/S-R 5 V - 24 V DC ORNO
Symbol: AD-TL-6497/S-R
Dostępność: 16 szt.
Cena: 25.46
Cena: 25.46
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD-TL-6497/S-R
Dostępność: 16 szt.
Cena: 25.46
Cena: 25.46
Czujnik przeznaczony jest do automatycznego sterowania załączaniem oświetlenia budynku (lub innych urządzeń elektrycznych) po wykryciu ruchu w pobliżu miejsca jego instalacji
Sercem urządzenia jest pasywny czujnik podczerwieni o kącie detekcji ruchu wynoszącym około 180 stopni
Po wykryciu ruchu przez czujnik PIR automatycznie włącza się oświetlenie (lub inne urządzenie elektryczne sterowane czujnikiem) i pozostaje włączone tak długo, jak długo czujnik ruchu wykrywa obecność (ruch) w obrębie pola widzenia
| Zastosowanie: | Współpraca z oświetleniem LED |
| Napięcie znamionowe: | 5 V - 24 V DC |
| Maksymalne łączne obciążenie: |
|
| Całkowity maksymalny prąd: | 8 A |
| Zasięg detekcji: | 3 m |
| Sposób detekcji: | Pasywna podczerwień (PIR) |
| Liczba wejść: | 0 |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Typ złącza: | Płytka PCB (lutowanie) |
| Komunikacja bezprzewodowa: | ![]() |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | ![]() |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Kolor: | ![]() |
| Waga: | 0.001 kg |
| Wymiary: | 60 x 40 x 10 mm |
| Producent / Marka: | ORNO |
| Gwarancja: | 2 lata |
ORNO GROUP Sp. z o.o.
Rolników 437
44-141 Gliwice
Poland
www.orno.pl
ORNO GROUP SP. Z O.O.
ul. Rolników 437 437
44-141 Gliwice
Poland
info@orno.pl
