STEROWNIK OŚWIETLENIA LED AD-TL-6497/T-S 5 V - 24 V DC ORNO
Symbol : AD-TL-6497/T-S
Dostupnosť: 20 Ks.
Cena : 21.55
Cena : 21.55
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : AD-TL-6497/T-S
Dostupnosť: 20 Ks.
Cena : 21.55
Cena : 21.55
Włącznik ze ściemniaczem AD-TL-6497/T-S służy do włączenia taśm LED zamocowanych w profilu.
Model AD-TL-6497/T-S został wyposażony w praktyczną funkcję ściemniania światła, poprzez przytrzymanie włącznika.
| Zastosowanie: | Współpraca z oświetleniem LED |
| Napięcie znamionowe: | 5 V - 24 V DC |
| Maksymalne łączne obciążenie: |
|
| Całkowity maksymalny prąd: | 8 A |
| Liczba wejść: | 0 |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Typ złącza: | Płytka PCB (lutowanie) |
| Komunikacja bezprzewodowa: | ![]() |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | ![]() |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Kolor: | ![]() |
| Waga: | 0.001 kg |
| Wymiary: | 49 x 10 x 4 mm |
| Producent / Marka: | ORNO |
| Gwarancja: | 2 lata |
ORNO GROUP Sp. z o.o.
Rolników 437
44-141 Gliwice
Poland
www.orno.pl
ORNO GROUP SP. Z O.O.
ul. Rolników 437 437
44-141 Gliwice
Poland
info@orno.pl
