KABEL DO TAŚMY LED AD-TL-6498/RGB/25M 25 m ORNO
Symbol : AD-TL-6498/RGB/25M
Dostupnosť: 4 Ks.
Cena : 83.56
Cena : 83.56
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : AD-TL-6498/RGB/25M
Dostupnosť: 4 Ks.
Cena : 83.56
Cena : 83.56
| Długość kabla: | 25 m |
| Zastosowanie: | Taśmy LED - RGB |
| Żyła wewnętrzna: | 4 x Ø 0.35 mm - Linka |
| Powłoka zewnętrzna: | 4 x Ø 1.6 mm - PVC |
| Wybrane cechy: | Do zastosowań wewnętrznych |
| Kolor powłoki: | Czarny + Zielony + Czerwony + Niebieski |
| Producent / Marka: | ORNO |
| Gwarancja: | 2 lata |
ORNO GROUP Sp. z o.o.
Rolników 437
44-141 Gliwice
Poland
www.orno.pl
ORNO GROUP SP. Z O.O.
ul. Rolników 437 437
44-141 Gliwice
Poland
info@orno.pl