KABEL DO TAŚMY LED AD-TL-6498/RGBW/25M 25 m ORNO
A szimbólum: AD-TL-6498/RGBW/25M
A rendelkezésre álló: 6 PC-k.
Ár: 91.54
Ár: 91.54
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: AD-TL-6498/RGBW/25M
A rendelkezésre álló: 6 PC-k.
Ár: 91.54
Ár: 91.54
| Długość kabla: | 25 m |
| Zastosowanie: | Taśmy LED - RGBW |
| Żyła wewnętrzna: | 5 x Ø 0.35 mm - Linka |
| Powłoka zewnętrzna: | 5 x Ø 1.6 mm - PVC |
| Wybrane cechy: | Do zastosowań wewnętrznych |
| Kolor powłoki: | Czarny + Zielony + Czerwony + Niebieski + Biały |
| Producent / Marka: | ORNO |
| Gwarancja: | 2 lata |
ORNO GROUP Sp. z o.o.
Rolników 437
44-141 Gliwice
Poland
www.orno.pl
ORNO GROUP SP. Z O.O.
ul. Rolników 437 437
44-141 Gliwice
Poland
info@orno.pl