DYSK SEAGATE BarraCuda ST8000DM004 8TB
Symbol: 60286
Dostępność: 78 szt.
Cena: 1509.46
Cena: 1509.46
```html ```
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 60286
Dostępność: 78 szt.
Cena: 1509.46
Cena: 1509.46
| Model | ST8000DM004 |
| Rodzaj dysku | HDD 3,5" |
| Pojemność | 8 TB |
| Interfejs | SATA III (6 Gb/s) |
| Prędkość obrotowa | 5400 obr./min |
| Pamięć podręczna (cache) | 256 MB |
| Technologia zapisu | SMR (Shingled Magnetic Recording) |
| Maks. transfer danych | 190 MB/s |
| Średni czas dostępu | 6 ms |
| Bajty na sektor | 512e |
| Cykle ładowania/rozładowania | 600000 |
| Błędy nienaprawialne | 1 na 10^14 odczytanych bitów |
| Obciążenie roczne (WRL) | 55 TB/rok |
| Godziny pracy rocznie | 2400 h |
| Pobór mocy (praca) | 5,3 W |
| Pobór mocy (bezczynność) | 3,4 W |
| Pobór mocy (czuwanie/uśpienie) | 0,25 W / 0,25 W |
| Pobór mocy przy rozruchu | 2,0 A |
| Napięcie pracy | 5 V ±5%, 12 V ±10% |
| Temperatura pracy | 0°C - 60°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C - 70°C |
| Wymiary (WxSxG) | 26,11 mm x 101,85 mm x 146,99 mm |
| Waga | 630 g |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Halogen Free | Tak |
Seagate Technology
Tupolevlaan 105
1119 PA Schiphol-Rijk
Netherlands
https://www.seagate.com/pl/pl/legal/eu-gpsr-contac
Seagate Technology
Tupolevlaan 105
1119 PA Schiphol-Rijk
Netherlands
https://www.seagate.com/pl/pl/legal/eu-gpsr-contac