Dysk HDD Seagate SkyHawk AI ST8000VE001 8TB
Symbol : 28302
Dostupnost: 110 opak
Cena : 1855.18
Cena : 1855.18
```html ```
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Zdarma doručení chybí -,--
Součet SÍŤ 0,00 zł
Součet Brutto 0,00 zł
Cena zahrnuje slevy
Symbol : 28302
Dostupnost: 110 opak
Cena : 1855.18
Cena : 1855.18
| Pojemność | 8 TB |
| Numer modelu standardowego | ST8000VE001 |
| Interfejs | SATA 6 Gb/s |
| Cechy i wydajność | |
| Liczba obsługiwanych kieszeni dyskowych | 16+ |
| Strumienie AI | 32 |
| Obsługa kamer w jakości HD | Do 64 |
| Czujniki RV | Tak |
| Maks. średnia szybkość transmisji, śr. zewn. (MB/s) | 235 MB/s |
| Pamięć podręczna (MB) | 256 |
| Niezawodność/spójność danych | |
| Odporność na matowienie | Tak |
| Cykle ładowania/rozładowania | 300000 |
| Nieodwracalne błędy odczytu na odczytane bity, maksymalnie | 1 na 10E15 |
| Liczba godzin pracy rocznie (24×7) | 8760 |
| Limit obciążenia pracą (WRL) | 550 |
| Współczynnik MTBF | 2 000 000 h |
| Zarządzanie energią | |
| Typowy prąd rozruchu (12 V, A) | 1.8 |
| Średni pobór mocy w trybie pracy (W) | 8,73 W |
| W stanie spoczynku, średnio (W) | 7,5 W |
| W stanie gotowości/uśpienia, typowo (W ) | 0,96/0,96 |
| Tolerancja napięcia (5V) | +10%/-5% |
| Tolerancja napięcia (12V) | ±10% |
| Środowisko pracy/temperatura | |
| Podczas pracy (min. temp. otoczenia, °C ) | 5 |
| Podczas pracy (obudowa dysku, maks. temp. °C) | 70 |
| W stanie spoczynku (min. temp. otoczenia, °C) | -40 |
| Parametry fizyczne | |
| Wysokość (mm/cale, maks.) | 26,11 mm/1,028cale |
| Szerokość (mm/cale, maks.) | 101,85 mm/4,01cale |
| Głębokość (mm/cale, maks.) | 146,99 mm/5,787cale |
| Waga (g/funty) | 650 g/1,433 funty |
Seagate Technology
Tupolevlaan 105
1119 PA Schiphol-Rijk
Netherlands
https://www.seagate.com/pl/pl/legal/eu-gpsr-contac
Seagate Technology
Tupolevlaan 105
1119 PA Schiphol-Rijk
Netherlands
https://www.seagate.com/pl/pl/legal/eu-gpsr-contac